Apartamenty

LUKSUSOWE APARTAMENTY DLA WYMAGAJĄCYCH

Zamieszkaj w wyjątkowo atrakcyjnych apartamentach o przemyślanym projekcie architektonicznym, który uwzględnia preferencje nawet najbardziej wymagających osób. Gwarantujemy Państwu wyjątkowe miejsce, w prestiżowym i kameralnym zakątku w niedalekiej okolicy Krakowa, która stanie się idealnym miejscem do zamieszkania dla energicznego biznesmena, bizneswoman, rodzin z dziećmi oraz osób, dla których przede wszystkim liczy się luksus i wygoda. Każde mieszkanie posiada dwa miejsca postojowe, więc jest to osiedle dla osób, które pragną wiedzieć, że samochód będzie tuż pod domem, bez konieczności szukania miejsca parkingowego na osiedlu.

Nasze apartamenty to dwa rodzaje przemyślanych mieszkań, z których każde charakteryzuje się własną elegancją i stylem. Budynki mieszkalne to jednopiętrowe apartamentowce. Apartamenty znajdujące się na parterze to ponad 60m2 powierzchni mieszkalnej, idealnie rozłożonej, aby każdy odnalazł własną przestrzeń do zamieszkania. Dodatkowo posiadają piękny ogródek z wyjściem tarasowym. 

Apartamenty na piętrze, posiadają ponad 87m2 powierzchni użytkowej, idealnie dopasowanej dla rodzin z dziećmi lub osób, które lubią dużo przestrzeni. Apartamenty posiadają dwa balkony – jeden z przodu budynku, a drugi z tyłu. Dodatkowo każde lokum wyposażone jest w przynależną kawalerkę z niezależnym wyjściem, która idealnie nadaje się dla osób, które nie tylko pragną zamieszkać na Ulicy Srebrnej, ale również wynająć część swojej inwestycji by spłacić np. kredyt hipoteczny.

Pow. całkowita: 62.47 m2
Pow. użytkowa: 60.08 m2
Pow. ogrodu: 171 m2

EtapBud.StatusPobierzCenaGaleria
11SprzedanePobierz kartęSprawdź
12SprzedanePobierz kartęSprawdź
23SprzedanePobierz kartęSprawdź
24SprzedanePobierz kartęSprawdź
25SprzedanePobierz kartęSprawdź
25SprzedanePobierz kartęSprawdź
27SprzedanePobierz kartęSprawdź
28SprzedanePobierz kartęSprawdź

Mieszkanie Zielonki

BEZPIECZEŃSTWO I WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA

Malownicze położenie i piękna okolica to jednak nie wszystko, co oferujemy Państwu w ramach naszej inwestycji. “Ulica Srebrna” to również przemyślany kompleks ponad 1000 m2, który jest w pełni ogrodzony i oświetlony, a monitoring całego osiedla sprawi, że każdy apartament, stanie się idealną przystanią dla każdego, kto ceni sobie nie tylko wygodę, ale również wysoki standard bezpieczeństwa.

Wysoki standard to również najwyższej jakości materiały, z których budujemy. Każda nasza inwestycja oparta jest na jednej, bardzo ważnej zasadzie – nigdy nie oszczędzamy na tym czego nie widać np. fundamenty i eksponujemy wyraźnie najwyższą jakość wykonania tam, gdzie nasz klient, czyli Państwo, będziecie czujnym okiem sprawdzać każdy nasz apartament, przed ważnym wyborem – czy właśnie tutaj pragnę zamieszkać. Nie boimy się powiedzieć, że wybierając apartamenty “Ulica Srebrna” – otrzymujecie Państwo luksusowe mieszkania, w kameralnej okolicy o najwyższym standardzie wykończenia.

Pow. całkowita: 117.75 m2
Pow. użytkowa: 87.10 m2
Pow. balkonu: 8,7 m2 + 8,8 m2

EtapBud.StatusPobierzCenaGaleria
11SprzedanePobierz kartęSprawdź
12SprzedanePobierz kartęSprawdź
23SprzedanePobierz kartęSprawdź
24SprzedanePobierz kartęSprawdź
15SprzedanePobierz kartęSprawdź
26SprzedanePobierz kartęSprawdź
27SprzedanePobierz kartęSprawdź
28SprzedanePobierz kartęSprawdź

KONSTRUKCYJNIE PRZEMYŚLANE

Każdy budynek posiada dwa apartamenty, które są rozplanowane w taki sposób, aby zapewnić lokatorom wygodę oraz przyjemność i przestrzeń do życia. Projekt każdego apartamentu został stworzony w taki sposób, aby spełnić potrzeby osób, dla których ważne są odmienne wartości. Dla miłośników ogrodów i wolnej przestrzeni, przygotowaliśmy apartamenty z ogródkiem, w którym z pewnością odnajdą swoje miejsce, a dzieci będą mogły się swobodnie bawić. Dla przedsiębiorczych osób, które cenią sobie prywatność i przestrzeń, przygotowaliśmy apartamenty na piętrze z dwoma balkonami i kawalerką z osobnym wejściem, którą można wynająć i zacząć zarabiać. A dwa miejsca postojowe dla każdego apartamentu sprawią, że nikomu nie zabraknie miejsca przed własnym lokum.

KAMERALNE OSIEDLE WŚRÓD ŻYWEJ ZIELENI

Osiedle Ulica Srebrna zostało przemyślane w taki sposób, aby każdy mógł tutaj odpocząć od zgiełku i pędu codziennego życia, wśród bogatej zieleni i czystego powietrza, wychowywać dzieci i zamieszkać w miejscu, które umiejscowione jest w sercu Gminy Zielonki, które tętni życiem natury. Osiedle Ulica Srebrna mieści się w niedalekiej odległości od placów zabaw, przedszkoli prywatnych i szkół podstawowych, wyposażonych w kompleksy sportowe. Cała okolica to wspaniałe miejsce do spacerów, biegania oraz rekreacji i rodzinnego spędzania czasu z najbliższymi. Niedaleko znajdują się również trasy rowerowe i spacerowe oraz biegowe i jedno z najpiękniejszych miejsc w okolicy – Ojcowski Park Narodowy – serce różnorodności roślinnej.

DOBRA KOMUNIKACJA ZE ŚWIATEM

Osiedle apartamentów Ulica Srebrna wybudowane jest w miejscu możliwie najbliżej położonym najważniejszych punktów kulturalnych, rekreacyjnych, edukacyjnych i biznesowych. Zadbaliśmy o to, aby przy naszym osiedlu apartamentów, była komunikacja miejska, która da Państwu możliwość dotarcia do każdego, ważnego punktu w Krakowie i okolicy. Nasza inwestycja to również idealne położenie od placówek edukacyjnych – prywatne przedszkola i dwie szkoły podstawowe o wysokim standardzie. Nasze osiedle to także świetne miejsce do zamieszkania dla biznesmenów. Ulica Srebrna położona jest również w niedalekiej odległości od największego parku biznesowego w okolicy – Quattro Business Park.

BEZPIECZEŃSTWO I STAŁY MONITORING

Osiedle Ulica Srebrna to położona w malowniczej Gminie Zielonki, która słynie z wysokich standardów bezpieczeństwa. Od samego początku planowania naszej inwestycji pragnęliśmy stworzyć miejsce, w którym każdy lokator będzie się czuł bezpiecznie. Pewność, że wewnątrz osiedla nie będą kręcić się nieupoważnione osoby oraz ludzie z zewnątrz, którzy nie są lokatorami, a tym bardziej, nie należą do społeczności naszego osiedla, od zawsze było dla nas najważniejsze.Osiedle Ulica Srebrna to zamknięte osiedle, które również jest w pełni wyposażone w monitoring oraz oświetlenie, które zapewni widok każdego wieczoru oraz w nocy.

IDEALNE MIEJSCE DO ZAMIESZKANIA

Osiedle Ulica Srebrna to wyjątkowa inwestycja, która jest nie tylko przemyślana, ale również stworzona do życia dla każdego. Projekt naszego osiedla to nowoczesne i eleganckie miejsce, zlokalizowane w Gminie Zielonki pod Krakowem. Podczas projektowania postawiliśmy na wygodną i spójną architekturę każdego budynku. Osiedle Ulica Srebrna to inwestycja stworzona w oparciu o najwyższej jakości materiały, bez oszczędzania na jakichkolwiek detalach. Proste i wyraźne bryły budynków oraz jasne kolory zapewniają idealne oświetlenie każdego wnętrza, optymalną powierzchnię użytkową i funkcjonalny układ pomieszczeń mieszkalnych. Zapewniliśmy lokatorom bardzo wygodny podział pomieszczeń na strefę dzienną i nocną, aby każdy z domowników znalazł swoje miejsce w apartamencie. Forma, którą stworzyliśmy to idealne miejsce, zapewniające wyjątkowy komfort i wygodę.