O firmie

SPÓŁKA ULICA SREBRNA
TWÓJ PARTNER INWESTYCYJNY

Jesteśmy spółką, zajmującą się zarządzaniem projektami deweloperskimi, które charakteryzują się wyjątkową klasą i stylem. Pragniemy dostarczać naszym klientom prestiżowe i luksusowe rozwiązania, które będą nie tylko świadczyły o wysokim standardzie, ale również w widoczny sposób podnosiły status społeczny. Zawsze dbamy o najwyższą jakość, korzystając ze sprawdzonych i nowoczesnych rozwiązań, które sprawiają, że każda inwestycja zachowuje wysoki poziom i standardy.

Najważniejszymi wymogami, które są dla nas najistotniejsze w każdym realizowanym przez nas projekcie, to wysoka funkcjonalność oraz wygoda mieszkań oferowanych naszym klientom. Nasze apartamenty i mieszkania projektujemy w optymalny sposób. Zapewniamy Państwu balkony i tarasy pełne słońca, przestronne pokoje i jasne i słoneczne kuchnie oraz szereg unikalnych rozwiązań konstrukcyjnych i projektowych, które sprawiają, że nasze inwestycje są chętnie wybierane przez najbardziej wymagających lokatorów.

OSIEDLE ULICA SREBRNA
TYLKO NAJWYŻSZY STANDARD

Obecnie realizujemy niepowtarzalną inwestycję – “Osiedle Ulica Srebrna”, która dla nas jest spełnieniem wszystkiego, co dla nas najcenniejsze – prestiż, luksus, wygoda i bliskość najważniejszych punktów komunikacyjnych, edukacyjnych, rekreacyjnych i biznesowych. Inwestycja w jednej z najbardziej cenionych gmin w Polsce – Gminie Zielonki, to dla nas wyróżnienie i możliwość dostarczenia Państwu apartamentów o wysokim standardzie wykończenia oraz możliwości zamieszkania w kameralnej okolicy, w otoczeniu zieleni.