Faq

Wiemy, że z pewnością macie Państwo wiele pytań i wątpliwości. Otrzymujemy zapytania dotyczące cen inwestycji, możliwości wykończenia, standardów, lokalizacji i możliwości finansowania oraz wiele innych pytań.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Stan deweloperski, to wykończenie budynku mieszkalnego oraz apartamentów, według naszego ustalonego standardu deweloperskiego. Po więcej informacji, zapraszamy na naszą stronę WWW: ulicasrebrna.pl. W zakładce Standard Deweloperski, znajdziecie Państwo wszelkie informacje na temat wykończenia naszej inwestycji.

Nasza inwestycja posiada dwa rodzaje apartamentów:
– rozkładowe mieszkanie na parterze o powierzchni mieszkalnej 60m2 z ogrodem
– rozkładowe mieszkanie na piętrze o powierzchni 87m2 z dwoma balkonami po obu stronach apartamentu. Lokum posiada również przynależącą do niego kawalerkę z osobnym wejściem, gotową do najmu.

Oferujemy Państwu najwyższy standard apartamentów. Nasza inwestycja została zbudowana w oparciu o najlepsze rozwiązania, bez oszczędzania na materiałach. Podczas realizacji naszych apartamentów, wykorzystujemy wyłącznie materiały renomowanych producentów, z certyfikatami i gwarancją jakości.

Obowiązującym dokumentem, jest Umowa Deweloperska, którą podpisują Państwo z naszą firmą.

Zdolność kredytową najlepiej sprawdzić przed decyzją zakupu mieszkania, ponieważ doświadczony Doradca Kredytowy, zapozna Państwa z możliwościami kredytowania oraz wysokością kredytu, jaką powinni Państwo przeznaczyć na zakup nieruchomości. Doradca powie Państwu również ile wkładu własnego powinni Państwo posiadać.

Umowa Deweloperska, jest to rodzaj umowy, którą podpisujecie Państwo z naszą firmą, w przypadku decyzji o zakupie nieruchomości. Taka umowa dotyczy bezpośredniego zakupu nieruchomości, które są jeszcze w budowie. Umowa Deweloperska, to dokument wiążący Kupującego i Sprzedającego. Deweloper w umowie zobowiązuje się do podpisania umowy ostatecznej (Umowa przeniesienia własności na Kupującego) oraz do wybudowania nieruchomości. Umowa Deweloperska jest podpisywana między dwiema stronami u Notariusza i jest zobowiązującym dokumentem prawnym.

Podpisanie Umowy Deweloperskiej związane jest z wizytą w Kancelarii Notarialnej i opłaceniem procedur, związanych z podpisaniem Umowy u Notariusza. Koszty w całości ponosi Kupujący.

Do podpisania Umowy Deweloperskiej z naszą firmą, wymagana jest wizyta w Kancelarii Notarialnej. Podczas podpisywania Umowy, muszą Państwo posiadać przy sobie dokument tożsamości (Dowód Osobisty bądź Paszport) oraz środki na opłacenie procedur notarialnych.

Nie. Jedynym kosztem związanym z podpisaniem Umowy Deweloperskiej, są procedury notarialne, które w całości pokrywa kupujący.

W takim wypadku postaramy się, aby każda ze stron była zadowolona. W przypadku odmowy Państwu kredytu przez bank, mają Państwo prawo odstąpić od Umowy Deweloperskiej. W przypadku nieotrzymania przez Państwa kredytu hipotecznego, będą Państwo zobowiązani do poniesienia kosztów związanych z procedurami w Kancelarii Notarialnej, które są w całości opłacane przez Kupującego.

Nie. Podana w Umowie cena inwestycji, jest kwotą ostateczną i nie ulegnie zmianie. Podpisanie Umowy z Państwem, to również ustalenie pewnych standardów bezpieczeństwa dla Państwa. Cena apartamentu może ulec zmianie tylko w jednym przypadku, o którym mówi Ustawa Nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu rodzinnego tj. w przypadku zmiany stawki VAT.

Nie. Podana w Umowie Deweloperskiej powierzchnia apartamentu nie ulegnie zmianie.

Podana cena jest ceną brutto, zawierająca podatek VAT 8%

Tak. Wszystkie nasze inwestycje realizujemy zgodnie z obowiązującym prawem oraz Ustawą Deweloperską.

Tak. Każdy apartament posiada Księgę Wieczystą.

Doradcy są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00.

W przypadku chęci spotkania w innych godzinach, bądź w sobotę lub niedzielę prosimy o kontakt telefoniczny.

Ostateczne przekazanie mieszkania i kluczy kupującemu, następuje jeszcze przed podpisaniem z naszą firmą umowy ostatecznej. Podczas odbioru mieszkania mają Państwo możliwość sprawdzenia lokalu, zgodnie z ustalonym standardem.

Termin zakończenia 1 etapu to IV kwartał 2020 roku.

Nie. Powierzchnia własna każdego balkonu, to odrębna przestrzeń, którą otrzymują Państwo wraz z apartamentem.

Tak. Każdy apartament posiada dwa miejsca postojowe.

Nasze apartamenty wyposażone są w ogrzewanie gazowe.

Tak. Podstawowym rodzajem ogrzewania, jest ogrzewanie gazowe.

Tak, zapraszamy do zapoznania się z tabelą, znajdującą się na naszej stronie WWW: ulicasrebrna.pl na podstronie: Standard Deweloperski